Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно согласования пользования недрами)

Проект закона Украины от 27.06.2013 № 2438а
Дата рассмотрения: 27.06.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо погодження користування надрами)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про угоди про розподіл продукції" (Відомості Верховної Ради України, 1999, N 44, ст. 391) такі зміни:

1. В частині другій статті 3 словосполучення "та органів місцевого самоврядування" виключити;

2. В частині п'ятій статті 6 словосполучення "та органу місцевого самоврядування" виключити;

3. В частині четвертій статті 11 словосполучення "органом місцевого самоврядування, на території якого" замінити словосполученням "обласною державною адміністрацією або державними адміністраціями міст Києва або Севастополя, на території яких".

II. Внести до Кодексу про надра України (Відомості Верховної Ради України, 1994, N 36, ст. 340) такі зміни:

1. Пункт третій частини першої статті 91 викласти в наступній редакції: "3) погодження клопотань про надання надр у користування з метою геологічного вивчення і розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення, окрім випадків користування надрами на умовах угод про розподіл продукції, а також для цілей, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин;".

III. Внести до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 1997, N 24, ст. 170) такі зміни:

1. Підпункт четвертий пункту "б" частини першої статті 33 викласти в наступній редакції: "4) погодження клопотань про надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів загальнодержавного значення, окрім випадків користування надрами на умовах угод про розподіл продукції;";

2. Пункт двадцять другий частини першої статті 43 викласти в наступній редакції: "22) вирішення відповідно до закону питань про надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів відповідно районного, обласного значення, а також про скасування такого дозволу, окрім випадків користування надрами на умовах угод про розподіл продукції;".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України в тримісячний строк:

відповідно до своєї компетенції забезпечити прийняття нормативно-правових актів, передбачених цим Законом, або приведення їх у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос