Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно поступления на государственную службу и службу в органах местного самоуправления

Проект закона Украины от 19.06.2013 № 2343а
Дата рассмотрения: 01.11.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вступу на державну службу та службу в органах місцевого самоврядування

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. Доповнити статтю 17 Закону України "Про державну службу" (Відомості Верховної Ради України, 2012, N 26, ст. 273) новою частиною третьою такого змісту:

"3. Призначення на посади державної служби посадових осіб місцевого самоврядування може здійснюватися без обов'язкового проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби у разі відповідності вимогам до рівня професійної компетентності осіб, які претендують на зайняття відповідної вакантної посади, передбаченим статтею 16 цього Закону.".

2. Доповнити статтю 15 Закону України "Про державну службу" (Відомості Верховної Ради України, 1993, N 52, ст. 490) новою частиною сьомою такого змісту:

"Прийняття на державну службу посадових осіб місцевого самоврядування на посади, зазначені у частині першій цієї статті може здійснюватися без обов'язкового проведення конкурсу у разі перебування таких осіб у кадровому резерві відповідного державного органу чи після успішного закінчення стажування на відповідній посаді.".

3. Доповнити статтю 10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (Відомості Верховної Ради України, 2001, N 33, ст. 175) новою частиною третьою такого змісту:

"Прийняття на службу в органи місцевого самоврядування державних службовців на посади, зазначені у абзаці п'ятому частини першої цієї статті може здійснюватися без обов'язкового проведення конкурсу у разі перебування таких осіб у кадровому резерві відповідного органу місцевого самоврядування чи після успішного закінчення стажування на відповідній посаді.".

У зв'язку з цим частину третю - п'яту вважати частинами четвертою - шостою.

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос