Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 6 Декрета Кабинета Министров Украины "О государственной пошлине" (относительно зачисления в бюджет местного самоуправления государственной пошлины за совершение нотариальных действий по отчуждению недвижимого имущества по его месту нахождения)

Проект закона Украины от 19.02.2013 № 2334
Дата рассмотрения: 19.02.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 6 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" (щодо зарахування до бюджету місцевого самоврядування державного мита за вчинення нотаріальних дій з відчуження нерухомого майна за його місцем знаходження)

Верховна Рада України постановляє:

I. Статтю 6 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 13, ст. 113; 2000 р., N 46, ст. 398) доповнити новою частиною такого змісту:

"Державне мито за вчинення правочинів з відчуження житлового будинку, квартири, дачі, садового будинку, гаража, земельної ділянки, іншого нерухомого майна, зараховується до бюджету місцевого самоврядування за місцезнаходженням (місцем реєстрації) цього майна".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. До приведення законодавства України у відповідність із цим Законом застосовуються акти законодавства України в частині, що не суперечать цьому Закону.

3. Кабінету Міністрів України у двомісячний строк з дня набрання чинності цим Законом забезпечити приведення органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос