Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно приватизации объектов государственной или коммунальной собственности, предоставленных в концессию

Проект закона Украины от 18.06.2013 № 2326а
Дата рассмотрения: 15.11.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України щодо приватизації об'єктів державної чи комунальної власності, що надані в концесію

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законів України:

1. Статтю 3 Закону України "Про концесії" (Відомості Верховної Ради України, 1999, N 41 (15.10.99), ст. 372):

доповнити частиною дев'ятою наступного змісту:

"9. Протягом дії концесійного договору концесіонер, який у зв'язку з виконанням умов концесійного договору за рахунок власних та/або залучених чи запозичених коштів створив (побудував) або здійснив поліпшення майна об'єкта концесії вартістю не менш як 25 відсотків ринкової вартості майна, за яким воно було передано у концесію, має право на приватизацію шляхом викупу майна об'єкта, що надавався у концесію. Для реалізації зазначеного права концесіонер звертається до державних органів приватизації, які зобов'язані, за умови відсутності заборони на приватизацію мана об'єкта концесії, в порядку встановленому законодавством про приватизацію, прийняти рішення про його приватизацію. Якщо на час прийняття рішення про приватизацію майна об'єкта концесії, інвестиційні зобов'язання концесіонера згідно концесійного договору виконані не в повному обсязі, план приватизації майна об'єкта концесії має містити зобов'язання щодо завершення їх виконання.".

2. Статтю 15 Закону України "Про приватизацію державного майна" (Відомості Верховної Ради України, 1992, N 24 (16.06.92), ст. 348):

доповнити частиною шостою наступного змісту:

"6. Протягом дії концесійного договору концесіонер, який у зв'язку з виконанням умов концесійного договору за рахунок власних та/або залучених чи запозичених коштів створив (побудував) або здійснив поліпшення майна об'єкта концесії вартістю не менш як 25 відсотків ринкової вартості майна, за яким воно було передано у концесію, має право на приватизацію шляхом викупу майна об'єкта, що надавався у концесію. Для реалізації зазначеного права концесіонер звертається до державних органів приватизації, які зобов'язані, за умови відсутності заборони на приватизацію мана об'єкта концесії, в порядку встановленому законодавством про приватизацію, прийняти рішення про його приватизацію. Якщо на час прийняття рішення про приватизацію майна об'єкта концесії, інвестиційні зобов'язання концесіонера згідно концесійного договору виконані не в повному обсязі, план приватизації майна об'єкта концесії має містити зобов'язання щодо завершення їх виконання.".

II. Прикінцеві положення:

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України та іншим центральним органам виконавчої влади протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос