Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О статусе депутатов местных советов" и Закон Украины "О местном самоуправлении в Украине" относительно личного голосования депутата на пленарных заседаниях совета, заседаниях постоянной комиссии и других органов совета

Проект закона Украины от 14.02.2013 № 2296
Дата рассмотрения: 15.04.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" та Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо особистого голосування депутата на пленарних засіданнях ради, засіданнях постійної комісії та інших органів ради

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" від 11 липня 2002 року N 93-IV (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2002, N 40, ст. 290) такі зміни:

частину 3 статті 20 викласти в наступній редакції:

"3. Депутат місцевої ради зобов'язаний бути присутнім на пленарних засіданнях ради, засіданнях постійної комісії та інших органів ради, до складу яких він входить і особисто приймати участь у голосуванні. У разі неможливості бути присутнім на засіданні депутат місцевої ради повідомляє про це особу, яка очолює відповідний орган".

II. Внести до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" від 21 травня 1997 року N 280/97-ВР (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1997, N 24, ст. 170) такі зміни:

Доповнити частину 15-1 статті 42 пунктом 15-1 наступного змісту:

"15-1) направляє матеріали до прокуратури у випадку виявлення депутатом факту порушення вимог щодо особистого голосування шляхом голосування за іншого депутата на пленарних засіданнях ради, засіданнях постійної комісії та інших органів ради".

Частину 13 статті 46 викласти в наступній редакції:

"13. Не пізніш як на другій сесії затверджується регламент роботи відповідної ради, а також положення про постійні комісії ради.

В регламенті ради обов'язково передбачається пункт щодо особистого голосування депутата на пленарних засіданнях ради, засіданнях постійної комісії та інших органів ради".

Частину 4 статті 49 викласти в наступній редакції:

"4. Депутат зобов'язаний брати участь у роботі сесій ради, засідань постійної та інших комісій ради, до складу яких його обрано та особисто голосувати на пленарних засіданнях ради, засіданнях постійної комісії та інших органів ради".

Доповнити частину 6 статті 55 пунктом 16-1 наступного змісту:

"16-1) направляє матеріали до прокуратури у випадку виявлення факту голосування за депутата на пленарних засіданнях ради, засіданнях постійної комісії та інших органів ради".

III. Місцевим радам протягом двох місяців з дня набрання чинності цим Законом внести зміни до регламенту місцевих рад.

IV. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. 

 

Голова Верховної Ради України 

В. РИБАК 

Опрос