Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об аренде государственного и коммунального имущества" (относительно особенностей арендных отношений общеобразовательных и дошкольных учебных заведений)

Проект закона Украины от 12.06.2013 № 2292а
Дата рассмотрения: 12.06.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про оренду державного і комунального майна" (щодо особливостей орендних відносин загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про оренду державного та комунального майна" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1992, N 30, ст. 416) такі зміни:

1. Абзац четвертий частини 4 статті 9 Закону після слів "(за винятком видань рекламного та еротичного характеру)," доповнити словами "загальноосвітнього навчального закладу або дошкільного навчального закладу незалежно від підпорядкування, типу і форми власності, що надає освітні послуги відповідно до Закону України "Про освіту".

2. Частину четверту статті 9 після абзацу дев'ятого доповнити новим абзацом такого змісту:

"Укладення договору оренди із загальноосвітнім навчальним закладом або дошкільним навчальним закладом незалежно від підпорядкування, типу і форми власності, що надає освітні послуги відповідно до Закону України "Про освіту", здійснюється без проведення конкурсу в порядку черговості надходження відповідних заяв до орендодавця.".

У зв'язку з цим абзаци десятий - сімнадцятий вважати відповідно абзацами одинадцятим - вісімнадцятим.

3. Частину другу статті 19 після абзацу другого доповнити новим абзацом такого змісту:

"Орендна плата для загальноосвітнього навчального закладу або дошкільного навчального закладу незалежно від підпорядкування, типу і форми власності, що надає освітні послуги відповідно до Закону України "Про освіту", встановлюється на умовах, що передбачені для встановлення орендної плати за оренду нерухомого майна для бюджетних організацій та установ, які утримуються за рахунок державного та місцевих бюджетів.".

II. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у протягом трьох місяців із дня опублікування цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом та забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність з цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос