Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об общем среднем образовании" относительно поддержки общеобразовательных учебных заведений в сельской местности

Проект закона Украины от 12.02.2013 № 2281
Дата рассмотрения: 12.02.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про загальну середню освіту" щодо підтримки загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законів України:

1. Статтю 43 розділу VIII Закону України "Про загальну середню освіту" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1999, N 28, ст. 230) доповнити пунктом 3:

"3. Фінансування загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості здійснюється з державного та місцевих бюджетів пропорційно і відповідно до видатків річних бюджетів на освіту з урахуванням кошторису видатків таких закладів на комунальні послуги та енергоносії.

Центральному органу виконавчої влади, що формує державну політику у сфері освіти щорічно враховувати потреби витрат на комунальні послуги та енергоносії загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості і потреби фінансування добудови, реконструкції та проведення капітальних ремонтів шкільних приміщень загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості, які експлуатуються понад 20 років у межах видатків Державного бюджету на освіту.".

II. Прикінцеві положення:

1. Кабінету Міністрів України у тримісячний термін привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього Закону.

2. У зв'язку з впливом положень даного Закону на окремі статті видатків Державного бюджету і місцевих бюджетів, цей Закон набирає чинності з 1 січня 2014 року.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос