Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О моратории на принудительное взыскание любых сумм по договорам потребительского кредитования, кроме задолженности по основной сумме кредита и задолженности по процентам

Проект закона Украины от 10.06.2013 № 2278а
Дата рассмотрения: 10.06.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про мораторій на примусове стягнення будь-яких сум за договорами споживчого кредитування, крім заборгованості по основній сумі кредиту та заборгованості по процентах

Цей Закон спрямований на підтримку позичальників за договорами споживчого кредитування, які опинились у важкому становищу внаслідок неспроможності виконувати договірні зобов'язання.

Стаття 1. Встановити мораторій на примусове виконання державною виконавчою службою рішень щодо стягнення сум боргу (пеня, штраф тощо), що виникли внаслідок неналежного виконання договорів споживчого кредитування, крім заборгованості по основній сумі кредиту та заборгованості по процентах.

Стаття 2. Підлягають зупиненню виконавчі провадження щодо виконання рішень про стягнення сум боргу (пеня, штраф тощо), що виникли внаслідок неналежного виконання договорів споживчого кредитування, крім заборгованості по основній сумі кредиту та заборгованості по процентах.

Стаття 3. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний термін з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України
 

 
В. Рибак
 

Опрос