Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О столице Украины - городе-герое Киеве" (относительно административно-территориального устройства города Киева)

Проект закона Украины от 11.02.2013 № 2278
Дата рассмотрения: 11.02.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (щодо адміністративно-територіального устрою міста Києва)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до другої статті Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" ( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1999, N 11, ст. 79) виклавши її у такій редакції:

"Стаття 2. Адміністративно-територіальний устрій міста Києва

1. Систему адміністративно-територіального устрою міста Києва складають райони в місті.

2. Межі міста Києва встановлюються шляхом прийняття закону. Відповідний законопроект вноситься Кабінетом Міністрів України за поданням Київської міської ради, з урахуванням позиції Київської обласної ради та історичних, соціально-економічних і інших особливостей території.

3. Межі районів міста Києва встановлюються Київською міською радою.

4. Межі міста Києва та межі районів у місті Києві затверджуються у вигляді топографічної карти масштабом 1:50 000 з виносками окремих ділянок в місцях забудови у більш детальному масштабі.

Винесення меж у натурі, відображення їх на кадастрових планах здійснюються в разі необхідності у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України".

II. Прикінцеві та Перехідні положення

1. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня прийняття цього Закону подати до Верховної Ради України законопроекти про встановлення меж міста Києва.

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України 

В. РИБАК 

Опрос