Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно занятости членов личных крестьянских хозяйств

Проект закона Украины от 19.02.2013 № 2214-1
Дата рассмотрения: 19.02.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зайнятості членів особистих селянських господарств

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести до Закону України "Про зайнятість населення" (Відомості Верховної Ради 2012 р., N 63, ст. 2565) такі зміни:

підпункт в частині 1 статті 4 після слів "у тому числі члени особистих селянських господарств" доповнити словами "в разі, якщо робота в цьому господарстві для них є основною і розрахунковий місячний дохід на одного члена дорівнює або перевищує розмір прожиткового мінімуму для працездатної особи, визначеного законом. Порядок визначення розрахункового місячного доходу на одного члена особистого селянського господарства встановлює Кабінет Міністрів України)".

2. Внести до Закону України "Про особисте селянське господарство" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., N 29, ст. 232; 2006 р., N 1, ст. 18) такі зміни:

1) Статтю 8 викласти в такій редакції:

"Стаття 8. Зайнятість членів особистих селянських господарств

Члени особистих селянських господарств належать до категорії зайнятого населення в разі, якщо робота в цьому господарстві для них є основною і розрахунковий місячний дохід на одного члена дорівнює або перевищує розмір прожиткового мінімуму для працездатної особи, визначеного законом.

Порядок визначення розрахункового місячного доходу на одного члена особистого селянського господарства встановлює Кабінет Міністрів України";

2) Статтю 9 викласти в такій редакції:

"Стаття 9. Загальнообов'язкове державне соціальне страхування членів особистих селянських господарств

Члени особистих селянських господарств підлягають загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню та пенсійному забезпеченню.

Загальнообов'язкове державне соціальне страхування членів особистих селянських господарств здійснюється в порядку, встановленому законом.

Пенсійне забезпечення членів особистих селянських господарств та сплата ними страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування здійснюються відповідно до законодавства про пенсійне забезпечення та загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

Надання соціальної допомоги членам особистого селянського господарства здійснюється відповідно до закону".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний термін після набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос