Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об осуществлении государственных закупок" относительно усиления прозрачности закупок предприятий

Проект закона Украины от 06.02.2013 № 2207
Дата рассмотрения: 06.02.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" щодо підсилення прозорості закупівель підприємств

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., N 33, ст. 471 із наступними змінами) такі зміни:

1. У статті 2:

1) абзац другий частини першої після слів "визначених у пункті 4 частини першої статті 1 цього Закону" доповнити словами "із урахуванням вимог щодо оприлюднення інформації про закупівлі, які здійснюються за рахунок власних коштів, відповідно до абзацу сімнадцятого частини першої статті 10 цього Закону".

2. У статті 10:

1) частину першу після абзацу шістнадцятого доповнити новим абзацом такого змісту:

"Підприємства, визначені у пункті 21 частини першої статті 1 цього Закону, зобов'язані розміщувати звіти про результати проведення закупівель, які здійснюються за рахунок власних коштів, вартість предмету яких відповідає вимогам абзацу першого частини першої статті 2 цього Закону, на веб-порталі Уповноваженого органу протягом трьох робочих днів після укладання договору. У звіті обов'язково зазначаються: найменування, кількість товару і місце його поставки, вид робіт та місце їх виконання або вид послуг та місце їх надання; інформація про технічні та якісні характеристики товарів, робіт і послуг; найменування і місцезнаходження постачальника, виконавця робіт і надавача послуг з яким укладено договір; ціна одиниці товару, робіт та/або послуг та сума, визначена у договорі; дата укладення договору; строк поставки товарів, виконання робіт і надання послуг та інше".

У зв'язку з цим абзац сімнадцятий відповідно вважати абзацом вісімнадцятим.

3. У частині першій статті 8:

1) пункт 19 після абзацу сімнадцятого доповнити новим абзацом такого змісту:

"звіту про результати проведення закупівлі, яка здійснюється за рахунок власних коштів підприємств;".

II. Цей Закон набирає чинності через місяць з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос