Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О регулировании градостроительной деятельности" относительно застройки придомовой территории

Проект закона Украины от 30.05.2013 № 2176а
Дата рассмотрения: 27.11.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо забудови прибудинкової території

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Відомості Верховної Ради України, 2011, N 34, ст. 343) наступні зміни:

у статті 26 частину четверту доповнити новим абзацом такого змісту:

"Право на будівництво об'єктів благоустрою прибудинкової території, передбачених містобудівною документацією, мають фізичні та юридичні особи, які отримали на це дозвіл від власника або користувача земельної ділянки".

Доповнити новою статтею 26-1 такого змісту:

"Стаття 26-1. Забудова прибудинкової території

1. Забудова прибудинкової територій здійснюється шляхом розміщення об'єктів благоустрою.

2. Фізична або юридична особа, яка має намір щодо будівництва об'єктів благоустрою прибудинкової території зобов'язана подати заяву власнику або користувачу земельної ділянки.

3. Дозвіл на будівництво об'єктів благоустрою прибудинкової території із зазначенням місця для розміщення об'єкту благоустрою видається у письмовому вигляді протягом 15 днів з дня отримання відповідної заяви.

Відмова у наданні дозволу на будівництво об'єкту благоустрою прибудинкової території видається заявнику в письмовому вигляді з відповідним обґрунтуванням у строк, передбачений частиною другою цієї статті.

4. Після отримання дозволу на будівництво об'єкту благоустрою прибудинкової території, фізична або юридична особа розпочинає будівництво об'єкта благоустрою відповідно до вимог чинного законодавства.

5. Балансоутримувач, що здійснюватиме утримання і ремонт новозбудованого об'єкту благоустрою, визначається до початку будівництва згідно цього Закону, Закону України "Про благоустрій населених пунктів", інших законів України.

В тому разі, якщо балансоутримувача не визначено до початку будівництва, а також впродовж періоду будівництва, то після його закінчення власник земельної ділянки зобов'язаний прийняти новозбудований об'єкт на власний баланс.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд та скасування міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради України 

В. Рибак 

Опрос