Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 102 Бюджетного кодекса Украины относительно упорядочения финансирования питания детей в учебных заведениях, расположенных на территориях радиоактивного загрязнения

Проект закона Украины от 30.05.2013 № 2167а
Дата рассмотрения: 30.05.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до статті 102 Бюджетного кодексу України щодо впорядкування фінансування харчування дітей у навчальних закладах, що розташовані на територіях радіоактивного забруднення

Верховна Рада України постановляє:

I. Статтю 102 Бюджетного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., N 50 - 51, ст. 572) доповнити частиною шостою такого змісту:

"6. За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з безплатного харчування учнів середніх загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних закладів освіти, студентів коледжів та технікумів (училищ), розташованих на територіях радіоактивного забруднення (зоні безумовного (обов'язкового) відселення, зоні гарантованого добровільного відселення, зоні посиленого радіоекологічного контролю), а також дітей, евакуйованих із зони відчуження, дітей, які є інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи, і тих, які проживали у зоні безумовного (обов'язкового) відселення з моменту аварії до прийняття постанови про відселення, надаються пільги потерпілим дітям, зазначеним у пунктах 1 - 6 статті 27 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".".

У зв'язку з цим частину шосту вважати частиною сьомою.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2014 року.

2. Кабінету Міністрів України до набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами, іншими центральними і місцевими органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос