Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О зерне и рынке зерна в Украине" (относительно сертификации услуг по хранению зерна и продуктов переработки)

Проект закона Украины от 30.01.2013 № 2136
Дата рассмотрения: 30.01.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про зерно та ринок зерна в Україні"

Верховна Рада України постановляє:

I. У Законі України "Про зерно та ринок зерна в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., N 35 (30.08.2002), ст. 258; Офіційний вісник України, 2002 р., N 31 (16.08.2002), ст. 1446):

1. У статті 1:

1) Пункт 15 доповнити словами "та надає власнику (особі уповноваженій власником) послуги із зберігання зерна і продуктів його переробки на підставі договору складського зберігання зерна і продуктів його переробки".

2) У пункті 17 після слів "та переробляють зерно" доповнити словами "в тому числі одержане на давальницьких умовах".

3) Доповнити статтю пунктом 18 такого змісту:

"18) послуги із зберігання зерна та продуктів його переробки - комплекс послуг, які надаються зерноскладом власнику зерна та продуктів його переробки (уповноваженій власником особі) на підставі договору складського зберігання і передбачають заходи з приймання, доробки, зберігання та відвантаження зерна (продуктів його переробки);"

2. У першому реченні другої частини статті 21 слова "а також переміщення зерна та продуктів його переробки територією України (за винятком зерна та продуктів його переробки, що переміщуються територією України в режимі прохідного митного транзиту без перевантаження, та зерна, яке використовується для насіннєвих цілей)" замінити словами "переміщення зерна та продуктів його переробки, які придбані за рахунок коштів державного та місцевого бюджету, територією України (за винятком зерна та продуктів його переробки, що переміщуються територією України в режимі прохідного митного транзиту без перевантаження, та зерна, яке використовується для насіннєвих цілей), а також за вимогою однієї з сторін договору у випадках, коли його видача не є обов'язковою".

3. У першому реченні третьої частини статті 21 слова "при переміщенні територією України та при експортних операціях із зерном та продуктами його переробки" замінити словами "при експортних операціях із зерном та продуктами його переробки, при переміщенні зерна та продуктів його переробки, які придбані за рахунок коштів державного та місцевого бюджету, територією України (за винятком зерна та продуктів його переробки, що переміщуються територією України в режимі прохідного митного транзиту без перевантаження, та зерна, яке використовується для насіннєвих цілей), а також за вимогою однієї з сторін договору у випадках, коли його видача не є обов'язковою".

4. У частині другій статті 82 слова "(за винятком зерна та продуктів його переробки, що переміщуються територією України в режимі прохідного митного транзиту без перевантаження, та зерна, яке використовується для насіннєвих цілей) без відповідних сертифікатів якості" замінити словами "без відповідних сертифікатів якості, коли їх видача є обов'язковою згідно цього Закону".

5. У частині третій статті 82 слова "Зберігання зерна та продуктів його переробки суб'єктами зберігання зерна" замінити словами "Надання послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки суб'єктами зберігання зерна".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня наступного за днем опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк із дня опублікування цього Закону забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність з цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

В. В. РИБАК 

Опрос