Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно запрещения сопровождения и перекрытия дорожного движения при проезде Президента Украины, Председателя Верховной Рады Украины и Премьер-министра Украины)

Проект закона Украины от 30.01.2013 № 2127
Дата рассмотрения: 30.01.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони супроводу і перекриття дорожнього руху при проїзді Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про дорожній рух" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1993, N 31, ст. 338) такі зміни:

1. Частину першу статті 26-1 викласти у такій редакції:

"Тимчасово обмежувати або забороняти рух транспортних засобів, пішоходів на окремих ділянках вулиць, автомобільних доріг дозволяється під час проїзду автомобільним транспортом глав іноземних держав, парламентів і урядів, керівників міжнародних міжурядових організацій та іноземних делегацій, які перебувають в Україні з офіційним візитом. Супроводження транспортних засобів, у яких пересуваються глави іноземних держав, парламентів і урядів, керівники міжнародних міжурядових організацій та іноземних делегацій, які перебувають в Україні з офіційним візитом, здійснюється з урахуванням принципу взаємності. При здійсненні супроводження транспортних засобів, у яких пересуваються глави іноземних держав, парламентів і урядів, керівники міжнародних міжурядових організацій та іноземних делегацій, які перебувають в Україні з офіційним візитом, забороняється будь-яке обмеження закріплених Конституцією України принципу рівності громадян, свободи пересування та інших прав і свобод людини.".

II. Внести до Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1998, N 35, ст. 236) такі зміни:

1. Пункт 3 частини першої статті 18 викласти у такій редакції:

"3) спільно з відповідними підрозділами міліції тимчасово обмежувати або забороняти під час здійснення охоронних заходів рух транспортних засобів та пішоходів на вулицях і дорогах під час проїзду автомобільним транспортом глав іноземних держав, парламентів і урядів, керівників міжнародних міжурядових організацій та іноземних делегацій, які перебувають в Україні з офіційним візитом, не допускати громадян на окремі ділянки місцевості та об'єкти, вимагати від них залишатися на конкретних місцях або залишити їх;"

III. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

1) привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

2) забезпечити прийняття центральними органами виконавчої влади приведення своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос