Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Регламенте Верховной Рады Украины" (относительно усовершенствования порядка отзыва законопроектов и их подготовки ко второму чтению)

Проект закона Украины от 28.01.2013 № 2118
Дата рассмотрения: 28.01.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (щодо вдосконалення порядку відкликання законопроектів та їх підготовки до другого читання)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., N 14-15, N 16-17 ст. 133):

1. У статті 20:

1) абзац третій частини другої після слова "комісіям" доповнити словами "суб'єктам права законодавчої ініціативи,".

2. Статтю 104 викласти у наступній редакції:

"1. Законопроект може бути відкликаний суб'єктом права законодавчої ініціативи до його прийняття Верховною Радою в першому читанні за основу.

2. Законопроект відкликається без зняття з розгляду для доопрацювання або із зняттям з розгляду в зв'язку із втратою актуальності шляхом подання ініціатором внесення - суб'єктом права законодавчої ініціативи письмової заяви про це на ім'я Голови Верховної Ради України.

3. Відкликаний законопроект для доопрацювання не знімається з розгляду протягом 30 днів з моменту подання зазначеної письмової заяви.

У випадку не внесення суб'єктом права законодавчої ініціативи доопрацьованого законопроекту у зазначений строк, законопроект вважається таким, що втратив актуальність і знімається з розгляду.

4. Відкликаний законопроект, який включено до порядку денного сесії Верховної Ради, знімається з розгляду за рішенням Верховної Ради.

В усіх інших випадках, зняття із розгляду відкликаного законопроекту не потребує рішення Верховної Ради.

5. Інформація про відкликання законопроекту для доопрацювання або зняття його із розгляду у зв'язку із втратою актуальності зазначається в базі даних законопроектів електронної комп'ютерної мережі веб-сайту Верховної Ради.".

3. У статті 118:

1) частину першу доповнити абзацом наступного змісту:

"У випадку внесення законопроектом змін до норм чинного законодавства, у порівняльній таблиці законопроекту, підготовленого до другого читання має додатково міститися текст цих норм.".

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос