Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об Общегосударственной программе создания военно-транспортного самолета АН-70 и его закупки по государственному оборонному заказу"

Проект закона Украины от 28.01.2013 № 2105
Дата рассмотрения: 27.01.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про Загальнодержавну програму створення військово-транспортного літака АН-70 та його закупівлі за державним оборонним замовленням"

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести такі зміни до Закону України "Про Загальнодержавну програму створення військово-транспортного літака АН-70 та його закупівлі за державним оборонним замовленням" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2004, N 19, ст. 274):

1) Частину першу Закону викласти у такій редакції:

1. Затвердити Загальнодержавну програму створення військово-транспортного літака Ан-70, його закупівлі за державним оборонним замовленням (додається) та виконання контрактів з постачання на експорт".

2) Преамбулу додатку (Загальнодержавної програми створення військово-транспортного літака АН-70 та його закупівлі за державним оборонним замовленням) викласти у редакції:

"Загальнодержавна програма створення військово-транспортного літака АН-70 та його закупівлі за державним оборонним замовленням, а також постачання на експорт (далі - Програма) спрямована на створення військово-транспортного літака нового типу, організацію його серійного виробництва та закупівлі, а також збільшення експортного потенціалу країни у високотехнологічній галузі національної економіки".

3) У Розділі I:

частину I Програми доповнити словами: "а також виконання контрактів з постачання на експорт";

абзац третій частини другої викласти у редакції: "підготовка і освоєння серійного виробництва літака";

абзац четвертий частини другої викласти у редакції: "серійне виробництво, закупівля літаків та постачання їх на експорт".

4). У Розділі II:

у частині першій цифри 2022 замінити цифрами 2024;

у частині другій цифри 2006 замінити цифрами 2015;

у частині третій цифри (2007 - 2022) замінити цифрами (2016 - 2024) та доповнити частину словами "та виконання експортних контрактів".

5) У Розділі III:

частину другу викласти у редакції: "Орієнтовний обсяг фінансування робіт на першому етапі - 4504,4 млн.грн., в тому числі: 629,6 млн.грн. для завершення розроблення літака, 757,7 млн.грн. для створення електронної конструкторської документації та двох учбово-тренувальних комплексів, 1740,1 млн.грн. для підготовки і освоєння виробництва, оновлення наявних та створення нових виробничих потужностей, 1376,9 млн.грн. для виробництва і закупівлі двох літаків".

6) У розділі IV:

7) абзац другий частини третьої викласти в наступній редакції: "Державне підприємство "АНТОНОВ" (м.Київ) - розроблення та серійне виготовлення літаків".

8) У Розділі V:

9) частину першу викласти в наступній редакції:

"Здійснення заходів Програми передбачає створення і серійне виробництво конкурентоспроможного на світовому ринку нового типу військово-транспортного літака та постачання його по держзамовленню та на експорт".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Закону:

забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Законом;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос