Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статьи 8 и 11 Закона Украины "Об информации" относительно языка информации и информации о физическом лице

Проект закона Украины от 25.01.2013 № 2099
Дата рассмотрения: 25.01.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статей 8 і 11 Закону України "Про інформацію" щодо мови інформації та інформації про фізичну особу

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про інформацію" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1992, N 48, ст. 650; із наступними змінами) такі зміни:

1. Статтю 8 викласти в такій редакції:

"Стаття 8. Мова інформації

1. Мова інформації визначається Законом України "Про засади державної мовної політики", міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, іншими законодавчими актами України у сфері інформації";

2. Статтю 11 викласти в такій редакції:

"Стаття 11. Інформація про фізичну особу

1. Інформація про фізичну особу (персональні дані) - відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

2. Не допускаються збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та захисту прав людини. До конфіденційної інформації про фізичну особу належать, зокрема, дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров'я, а також адреса, дата і місце народження.

Кожному забезпечується вільний доступ до інформації, яка стосується його особисто, крім випадків, передбачених законом.".

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос