Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об осуществлении государственных закупок" (относительно рассмотрения и оценки предложений конкурсных торгов)

Проект закона Украины от 24.01.2013 № 2091
Дата рассмотрения: 24.01.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо розгляду та оцінки пропозицій конкурсних торгів)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести такі зміни до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2010, N 33, ст. 471):

1. Доповнити пункт перший статті 1 розділу 1 підпунктом 12 такого змісту:

"12) вартість життєвого циклу - вартість досліджень і проектування; виготовлення; обертання; споживання або експлуатація; вторинне використання сировини; матеріалів та комплектувальних виробів; переробки та утилізації.".

2. У частині п'ятій статті 28:

1) абзац третій доповнити словами "разом з іншими критеріями оцінки, зокрема такими, як: використання місцевих ресурсів, у тому числі засобів виробництва, робочої сили і матеріалів для виготовлення товарів, виконання робіт, надання послуг,що пропонується учасникам;

вартість життєвого циклу товару, у тому числі - експлуатаційні видатки;

сума надходжень до бюджетів усіх рівнів, державних фондів та внесків з отриманих сум під час виконання закупівлі товарів, робіт і послуг";

2) абзац дев'ятий викласти у редакції: "вартість життєвого циклу товару, у тому числі - експлуатаційні витрати".

3) абзац одинадцятий викласти у редакції: "у документації конкурсних торгів визначається вартісний еквівалент або питома вага критеріїв у загальній оцінці пропозицій конкурсних торгів. Питома вага цінового критерію не може бути нижчою 50 відсотків.".

3. Доповнити статтю 28 новими частинами десятою - дванадцятою такого змісту:

"10. Якщо процедура закупівлі товарів, робіт і послуг передбачена державним контрактом, або під державні гарантії за імпортом на суму, що перевищує еквівалент п'яти мільйонів євро, обов'язковою умовою такого контракту є одержання Україною відповідних компенсацій.

11. Якщо процедура закупівлі товарів, робіт і послуг передбачена державним контрактом, або під державні гарантії за імпортом на суму, що перевищує еквівалент п'ятдесяти мільйонів євро, обов'язковою умовою такого контракту є одержання Україною відповідних компенсацій, передача технологій та підготовка управлінських, наукових і виробничих кадрів, включаючи використання місцевих ресурсів, у тому числі засобів виробництва, робочої сили і матеріалів для виготовлення товарів, виконання робіт, надання послуг, що пропонуються учасником.

12. Дотримання умови щодо одержання Україною компенсації здійснюється шляхом укладення та виконання компенсаційного (офсетного) договору, який є зовнішньоекономічним договором ( контрактом), укладеним у письмовій формі між центральним органом виконавчої влади, уповноваженим Кабінетом Міністрів України, та іноземним суб'єктом господарської діяльності, і пов'язаний з державним контрактом на постачання (закупівлю) товарів, робіт і послуг.

Порядок укладення компенсаційних (офсетних) договорів та види компенсацій визначаються Кабінетом Міністрів України.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цього Закону:

забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Законом;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос