Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Кодекс Украины об административных правонарушениях (относительно обеспечения неотвратимости ответственности за нарушение законодательства об установлении и/или использовании специальных сигнальных устройств)

Проект закона Украины от 24.01.2013 № 2089
Дата рассмотрения: 24.01.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо забезпечення невідворотності відповідальності за порушення законодавства про встановлення та/або використання спеціальних сигнальних пристроїв)

Верховна Рада України постановляє:

I. Статтю 1225 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до N 51, ст. 1122) викласти в такій редакції:

"Стаття 1225. Порушення вимог законодавства щодо встановлення і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв

Порушення вимог законодавства щодо використання на транспортних засобах спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв -

тягне за собою накладення штрафу від двох тисяч до двох тисяч п'ятсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Порушення вимог законодавства щодо встановлення (надання неправомірного дозволу на встановлення, встановлення без відповідного дозволу, інші порушення вимог законодавства щодо встановлення) на транспортні засоби спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв -

тягне за собою накладення штрафу від двох тисяч п'ятсот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв.

Наявність або використання на транспортних засобах спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв, які були встановлені з порушенням вимог законодавства або не були зняті відповідно до законодавства -

тягне за собою накладення штрафу від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв.

Примітка. Під спеціальним світловим сигнальним пристроєм слід розуміти світловий пристрій, що має змінну частоту світлових імпульсів та який дозволяється встановлювати тільки на оперативні або спеціальні транспортні засоби.

Під спеціальним звуковим сигнальним пристроєм слід розуміти звуковий пристрій, що має змінну основну частоту (за винятком охоронної сигналізації) та який дозволяється встановлювати тільки на оперативні транспортні засоби.".

II. Прикінцеві положення:

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос