Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об акционерных обществах" (относительно снижения кворума проведения общего собрания акционерного общества с целью обеспечения стабильного инвестиционного режима в Украине)

Проект закона Украины от 17.01.2013 № 2035
Дата рассмотрения: 17.01.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства" (щодо зниження кворуму проведення загальних зборів акціонерного товариства з метою забезпечення стабільного інвестиційного режиму в Україні)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до статті 41 Закону України "Про акціонерні товариства" (Відомості Верховної Ради України, 2008 р., NN 50-51 ст. 384) такі зміни:

Частину другу статті 41 викласти у такій редакції:

"2. Загальні збори акціонерного товариства мають кворум за умови реєстрації для участі у них акціонерів, які сукупно є власниками більше ніж 50 відсотків голосуючих акцій.

Для вирішення питання, право голосу з якого надається відповідно до частини п'ятої статті 26 цього Закону власникам привілейованих акцій, або питання, при розгляді якого голоси власників привілейованих акцій товариства підраховуються окремо відповідно до абзацу другого частини четвертої статті 26 цього Закону, загальні збори вважаються такими, що мають кворум з таких питань, за умови реєстрації для участі у загальних зборах також акціонерів, які сукупно є власниками більше ніж 50 відсотків привілейованих акцій (кожного класу привілейованих акцій), що є голосуючими з цього питання.

Статутом приватного акціонерного товариства може бути передбачено більший кворум, але не більше 60 відсотків голосуючих акцій кожного типу та класу".

II. Прикінцеві положення

Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос