Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно зачисления налога на доходы физических лиц в соответствующие местные бюджеты по фактическому местонахождению структурных и обособленных подразделений юридического лица)

Проект закона Украины от 16.05.2013 № 2029а
Дата рассмотрения: 22.11.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зарахування податку на доходи фізичних осіб до відповідних місцевих бюджетів за фактичним місцезнаходженням структурних та відокремлених підрозділів юридичної особи)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до наступних законодавчих актів України:

1. Господарського кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2003, N 18, N 19-20, N 21-22, ст. 144 з наступними змінами і доповненнями) такі зміни:

в абзаці другому частини другої статті 58 після слів "Відомості про відокремлені" додати слова "та виробничі структурні".

2. Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2003, N 31-32, ст. 263) такі зміни:

а) частину четверту статті 4 викласти в наступній редакції:

"Відокремлені та виробничі структурні підрозділи юридичної особи не підлягають державній реєстрації.";

б) в абзаці четвертому частини третьої статті 11 після слів "відомостей про відокремлені" додати слова "та виробничі структурні";

в) в абзаці двадцятому частини другої статті 17 після слів "дані про відокремлені" додати слова "та виробничі структурні";

г) доповнити статтею 281 наступного змісту:

"Стаття 281. Відомості про виробничі структурні підрозділи юридичної особи

1. Відомості про виробничі структурні підрозділи юридичної особи залучаються до її реєстраційної справи та включаються до Єдиного державного реєстру.

2. В Єдиному державному реєстрі містяться такі відомості про виробничі структурні підрозділи юридичної особи:

ідентифікаційний код юридичної особи;

повне найменування виробничого структурного підрозділу;

місцезнаходження виробничого структурного підрозділу;

види діяльності структурного підрозділу;

прізвище, ім'я та по батькові осіб, які координують діяльність відповідного виробничого структурного підрозділу;

дату та номер запису про включення відомостей до Єдиного державного реєстру, дату та номери запису про внесення змін до нього;

місце проведення запису про включення відомостей до Єдиного державного реєстру;

місцезнаходження реєстраційної справи юридичної особи;

прізвище, ім'я та по батькові посадової особи, що внесла до Єдиного державного реєстру запис про включення відомостей про виробничий структурний підрозділ юридичної особи, внесла запис про зміни до відомостей про виробничий структурний підрозділ або запис про закриття виробничого структурного підрозділу юридичної особи.

3. Порядок подання відомостей про виробничі структурні підрозділи для включення до Єдиного державного реєстру та їх реєстрація відбуваються у тому ж порядку, що й для відокремлених підрозділів.".

3. Статтю 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради Української РСР (ВВР) 1984, додаток до N 51, ст. 1122) доповнити новими абзацами наступного змісту:

"Неподання або несвоєчасне подання суб'єктом господарювання відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців про свої відокремлені або виробничі структурні підрозділи -

тягне за собою накладення штрафу від сорока до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.".

III. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом місяця привести свої акти у відповідність до цього Закону.

3. Міністерству юстиції України протягом місяця розробити та внести зміни до нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос