Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О моратории на охоту

Проект закона Украины от 15.05.2013 № 2004а
Дата рассмотрения: 15.05.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про мораторій на полювання

1. Цей Закон встановлює мораторій на полювання в Україні.

2. Завданням цього Закону є збереження тваринного світу та поліпшення середовища існування диких тварин, забезпечення умов існування всього видового і популяційного різноманіття тварин.

3. Відносини у галузі охорони, використання і відтворення тваринного світу регулюються Конституцією України, законами України "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про тваринний світ", "Про мисливське господарство та полювання", цим Законом та іншими нормативно-правовими актами.

Стаття 1. Введення мораторію на полювання

Ввести мораторій на полювання строком на три роки на всій території України за винятком мисливських господарств, що знаходяться у приватній власності.

Стаття 2. Відстріл та відлов диких тварин

Відстріл та відлов диких тварин може здійснюватися виключно з метою проведення біотехнічних та інших заходів, спрямованих на охорону та відтворення диких тварин, збереження і поліпшення середовища їх перебування, регулювання чисельності диких тварин в інтересах охорони здоров'я та життя громадян, відвернення заподіяння шкоди природному середовищу або загрози існування інших видів диких тварин.

Види диких тварин, чисельність яких підлягає регулюванню, порядок проведення відповідних заходів щодо регулювання їх чисельності визначаються з урахуванням науково обґрунтованих експертних висновків.

Стаття 3. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2014 року.

2. Кабінету Міністрів України в тримісячний строк:

- внести на розгляд Верховної Ради України пропозиції про внесення змін до законів України, що випливають із цього Закону;

- привести свої нормативно-правові акти у відповідність з вимогами цього Закону, забезпечити приведення у відповідність з вимогами цього Закону нормативно-правових актів центральних органів виконавчої влади.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос