Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О некоторых вопросах ввоза на таможенную территорию Украины и регистрации транспортных средств" (относительно нераспространения действия Закона на транспортные средства, не подпадающие под действие экологических норм уровней "ЕВРО-0" - "ЕВРО-6")

Проект закона Украины от 15.05.2013 № 2001а
Дата рассмотрения: 15.05.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" (щодо непоширення дії Закону на транспортні засоби, які не підпадають під дію екологічних норм рівнів "ЄВРО-0" - "ЄВРО-6")

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" (Відомості Верховної Ради України, 2005 p., N 34, ст. 435; 2006 p., N 8, ст. 93; 2009 p., N 16, ст. 219; 2012 р., N 60, ст. 2412) такі зміни:

1. У частині другій статті 2:

1) в абзаці першому слова "транспортних засобів" замінити словами "сідельних тягачів, автобусів, легкових та вантажних автомобілів, автомобілів спеціального призначення";

2) в абзаці четвертому цифри і слова "31 грудня 2015 року включно" замінити словами і цифрою "дати введення екологічних норм не нижче рівня "ЄВРО-5" як обов'язкових";

3) в абзаці п'ятому цифри і слова "31 грудня 2017 року включно" замінити словами і цифрою "дати введення екологічних норм не нижче рівня "ЄВРО-6" як обов'язкових".

2. Статтю 3-2 викласти у такій редакції:

"3-2. Дія статей 2 і 3 цього Закону не поширюється на транспортні засоби, які не підпадають під дію екологічних норм рівнів "ЄВРО-0" - "ЄВРО6", визначених відповідно до статті 2-1 цього Закону, та на транспортні засоби, які ввозяться на митну територію України тимчасово, з метою транзиту та при переселенні громадян на постійне місце проживання до України".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд і приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос