Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об основах государственной языковой политики" (относительно проверки знаний государственного языка при зачислении на государственную службу)

Проект закона Украины от 11.01.2013 № 1260
Дата рассмотрения: 11.01.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про засади державної мовної політики" (щодо перевірки знань державної мови при зарахуванні на державну службу)

З метою забезпечення зміцнення статусу державної - української мови як одного з найважливіших чинників національної самобутності Українського народу, гарантування його національно-державної суверенності та враховуючи, що висока мовна культура є основою духовного взаєморозуміння, культурного взаємозбагачення і консолідації суспільства,

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до Закону України "Про засади державної мовної політики" (Офіційний вісник України від 20.08.2012, N 61, стор. 9, стаття 2471):

1) частину третю статті 11 доповнити абзацом такого змісту:

"Особи, які претендують на зайняття посад державної служби, суддів, працівників прокуратури, яким присвоюються класні чини, військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до закону, осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ та інших органів, яким присвоюються спеціальні звання складають іспит (тестування) на знання державної мови. Відповідний іспит (тестування) здійснюється за програмами, які затверджує центральний орган виконавчої влади з формування та забезпечення реалізації державної політики у сфері освіти і науки. Порядок проведення іспитів (тестування) затверджується Кабінетом Міністрів України".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у шестимісячний строк після набрання чинності цим Законом:

подати Верховній Раді України пропозиції щодо внесення змін до законів України, що випливають з цього Закону;

забезпечити прийняття передбачених цим Законом нормативно-правових актів;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом;

забезпечити приведення у відповідність із цим Законом нормативно-правових актів інших центральних органів виконавчої влади України.

 

Голова Верховної Ради України 

В. РИБАК 

Опрос