Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О статусе народного депутата Украины" (относительно прав народных депутатов Украины во взаимоотношениях с органами местного самоуправления)

Проект закона Украины от 11.01.2013 № 1255
Дата рассмотрения: 11.01.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо прав народних депутатів України у взаємовідносинах із органами місцевого самоврядування)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до статті 17 Закону України "Про статус народного депутата України" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1993, N 3, ст. 17) такі зміни:

1. Частину сьому викласти в такій редакції:

"7. Народний депутат має право брати участь з правом дорадчого голосу у роботі сесій сільських, селищних, міських, районних у містах (в містах з районним поділом), районних і обласних рад та засіданнях їх органів. Участь народного депутата у роботі сесій сільських, селищних, міських, районних у містах (в містах з районним поділом), районних і обласних рад та засіданнях їх органів здійснюється без попереднього прийняття рішення щодо такої участі відповідною радою, її органом.

На вимогу народного депутата йому обов'язково надається можливість виступити на сесії сільської, селищної, міської, районної у місті (в містах з районним поділом), районної і обласної ради стосовно кожного питання порядку денного в межах встановленого регламентом відповідної ради часу для співдоповіді з питання порядку денного, а у разі, якщо регламентом відповідної ради такий час не встановлено - не менше 10 хвилин".

2. Частину дев'яту доповнити абзацом другим такого змісту:

"На вимогу народного депутата йому невідкладно надаються копії матеріалів засідань (стенограми, протоколу засідання, результатів реєстрації та голосування, проектів документів з додатками, які розглядалися на засіданні) та інших документів, пов'язаних із діяльністю сільських, селищних, міських, районних у містах (в містах з районним поділом), районних і обласних рад. У разі неможливості надання копій цих документів надається письмове обґрунтування причин їх ненадання".

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос