Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по ликвидации дефицита бюджета Пенсионного фонда Украины

Проект закона Украины от 11.01.2013 № 1247
Дата рассмотрения: 11.01.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про заходи щодо ліквідації дефіциту бюджету Пенсійного фонду України

З метою забезпечення державних соціальних гарантій, відновлення соціальної справедливості шляхом скасування нерівності у пенсійному забезпеченні громадян та ліквідації дефіциту бюджету Пенсійного фонду України Верховна Рада України постановляє:

1. Визнати таким, що втратив чинність, Закон України від 8 липня 2011 року N 3668-VI "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" (Відомості Верховної Ради України, 2012 р., N 12-13, ст. 82).

2. Максимальний розмір пенсії (щомісячного довічного грошового утримання) з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, не може перевищувати п'яти мінімальних розмірів пенсії.

3. Особи, яким пенсія (щомісячне довічне грошове утримання) призначена до набрання чинності цим Законом і розмір якої перевищує п'ять мінімальних розмірів пенсії, сплачують обов'язковий внесок до Пенсійного фонду України у сумі, яка складає різницю між розміром пенсії, яка їм призначена, та п'яти мінімальними розмірами пенсій.

4. Для отримання права на державне пенсійне забезпечення фізичні особи, які надають послуги з метою одержання прибутку фізичним та/або юридичним особам на території України та/або за її межами, мають бути зареєстровані як суб'єкти підприємницької діяльності шляхом відкриття у державній банківській установі рахунку для здійснення підприємницької діяльності в порядку, визначеному Законом України "Про спрощену процедуру державної реєстрації суб'єктів малого підприємництва", та сплачувати відповідні єдині внески до Пенсійного фонду України в порядку і розмірі, встановлених законодавством.

5. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

6. До приведення законодавства України у відповідність із цим Законом акти законодавства України застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос