Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины по вопросам оценки (относительно профессиональной подготовки оценщиков)

Проект закона Украины от 10.01.2013 № 1238
Дата рассмотрения: 10.01.2013 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України з питань оцінки (щодо професійної підготовки оцінювачів)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законів України:

1. У Законі України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2001, N 47, ст. 251):

частину четверту статті 4 доповнити новим реченням такого змісту:

"У такому випадку, за результатами оцінки складається висновок експерта";

речення друге частини шостої статті 11 викласти в такій редакції:

"Оцінювач (суб'єкт оціночної діяльності), може залучатися до проведення експертизи на підставі ухвали (постанови) суду про її призначення, якщо він відповідає вимогам, встановленим Законом України "Про судову експертизу" та включений до державного реєстру атестованих судових експертів";

у частині першій статті 15 слова "та стажування протягом одного року у складі суб'єкта оціночної діяльності разом з оцінювачем, який має не менше ніж дворічний досвід практичної діяльності з оцінки майна, отримали його позитивну рекомендацію" виключити.

2. У Законі України "Про оцінку земель" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2004, N 15, ст. 229):

Статтю 6 доповнити новою частиною такого змісту:

"Діяльність судових експертів, пов'язана з оцінкою земель, здійснюється на умовах і в порядку, передбачених Законом України "Про судову експертизу", з урахуванням особливостей, визначених цим Законом щодо методичного регулювання оцінки земель. У такому випадку, за результатами оцінки складається висновок експерта. Інші положення цього Закону не поширюються на судових експертів";

у частині п'ятій статті 8 слова "та стажування протягом одного року у складі суб'єкта оціночної діяльності разом з оцінювачем з експертної грошової оцінки земельних ділянок, який має не менше ніж дворічний досвід практичної діяльності з експертної грошової оцінки земельних ділянок, отримали його позитивну рекомендацію" виключити.

II. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. До приведення законодавства України у відповідність із цим Законом застосовуються акти законодавства України в частині, що не суперечать цьому Закону.

3. Кабінету Міністрів України у двомісячний строк з дня набрання чинності цим Законом забезпечити приведення органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

В. РИБАК

Опрос