Идет загрузка документа (9 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно упорядочения вопроса предоставления административных услуг

Проект закона Украины от 12.12.2012 № 924
Дата рассмотрения: 12.12.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України щодо упорядкування питання надання адміністративних послуг

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законів України:

1. Частину третю статті 4 Закону України "Про адвокатуру" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 9, ст. 62; 2002 р., N 16, ст. 114; 2011 р., N 6, ст. 41) замінити частинами такого змісту:

"Адвокатські об'єднання діють на засадах добровільності, самоврядування, колегіальності та гласності. Реєстрація адвокатських об'єднань проводиться спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань державної реєстрації в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

За реєстрацію адвокатських об'єднань, заміну свідоцтва про реєстрацію у зв'язку з пошкодженням, за видачу дубліката оригіналу свідоцтва про реєстрацію у зв'язку з його втратою вноситься плата, розмір якої встановлюється Кабінетом Міністрів України.".

У зв'язку з цим частини четверту і п'яту вважати відповідно частинами п'ятою і шостою.

2. У Законі України "Про нотаріат" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 39, ст. 383; 2009 р., N 13, ст. 161; із змінами, внесеними Законом України від 21 квітня 2011 року N 3271-VI):

1) у статті 11:

у назві та частині першій слово "заняття" замінити словом "зайняття";

у частині третій слова "заняття нотаріальною діяльністю" замінити словами "зайняття нотаріальною діяльністю та за видачу повторного свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю у разі втрати, пошкодження, а також у разі внесення до свідоцтва виправлень".

2) у назві, абзаці першому частини першої і частині другій статті 12 слово "заняття" замінити словом "зайняття".

3. Частину першу статті 15 Закону України "Про інформаційні агентства" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., N 13, ст. 83) викласти у такій редакції:

"За проведення державної реєстрації (перереєстрації) інформаційного агентства як суб'єкта інформаційної діяльності, заміну свідоцтва про державну реєстрацію у зв'язку з його пошкодженням, за видачу дубліката оригіналу свідоцтва про державну реєстрацію у зв'язку з його втратою справляється реєстраційний збір, порядок сплати та розмір якого визначаються Кабінетом Міністрів України.".

4. Частину другу статті 19 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., N 24, ст. 170) доповнити абзацом такого змісту:

"Розмір плати за державну реєстрацію статутів територіальних громад, заміну свідоцтва про державну реєстрацію у зв'язку з його пошкодженням, за видачу дубліката оригіналу свідоцтва про державну реєстрацію у зв'язку з його втратою встановлюється Кабінетом Міністрів України.".

5. Частину третю статті 8 Закону України "Про благодійництво та благодійні організації" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., N 46, ст. 292; 2002 р., N 32, ст. 220; 2010 р., N 29, ст. 392) викласти у такій редакції:

"За державну реєстрацію благодійної організації, заміну свідоцтва про державну реєстрацію у зв'язку з його пошкодженням, за видачу дубліката оригіналу свідоцтва про державну реєстрацію у зв'язку з його втратою вноситься плата, розмір якої встановлюється Кабінетом Міністрів України, але не може бути більшим трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.".

6. Перше речення частини третьої статті 10 Закону України "Про професійних творчих працівників та творчі спілки" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., N 52, ст. 312; із змінами, внесеними Законом України від 7 квітня 2011 року N 3205-VI) викласти в такій редакції: "За державну реєстрацію творчої спілки, заміну свідоцтва про державну реєстрацію у зв'язку з його пошкодженням, за видачу дубліката оригіналу свідоцтва про державну реєстрацію у зв'язку з його втратою справляється реєстраційний збір.".

7. Частину шосту статті 9 Закону України "Про торгово-промислові палати в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 1998 р., N 13, ст. 52; із змінами, внесеними Законом України від 7 квітня 2011 року N 3205-VI) викласти у такій редакції:

"6. За державну реєстрацію торгово-промислової палати, подальших змін до її статуту, заміну свідоцтва про державну реєстрацію у зв'язку з його пошкодженням, за видачу дубліката оригіналу свідоцтва про державну реєстрацію у зв'язку з його втратою справляється реєстраційний збір, розмір якого встановлюється Кабінетом Міністрів України.".

8. У статті 5 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., N 11, ст. 79):

слова "який підлягає реєстрації у Міністерстві юстиції України" замінити словами "який підлягає державній реєстрації спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань державної реєстрації";

доповнити статтю частиною такого змісту:

"Розмір плати за державну реєстрацію Статуту територіальної громади міста Києва, заміну свідоцтва про державну реєстрацію у зв'язку з його пошкодженням, за видачу дубліката оригіналу свідоцтва про державну реєстрацію у зв'язку з його втратою встановлюється Кабінетом Міністрів України.".

9. Частину п'яту статті 11 Закону України "Про політичні партії в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 23, ст. 118; 2005 р., N 34, ст. 437) викласти у такій редакції:

"Розмір реєстраційного збору за реєстрацію політичної партії, заміну свідоцтва про державну реєстрацію у зв'язку з його пошкодженням, за видачу дубліката оригіналу свідоцтва про державну реєстрацію у зв'язку з його втратою встановлюється Кабінетом Міністрів України.".

10. Закон України "Про приєднання України до Конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів" (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., N 23, ст. 153) доповнити абзацом такого змісту:

"Розмір плати за проставлення на офіційних документах відповідно до Конвенції апостиля встановлюється Кабінетом Міністрів України.".

11. Частину четверту статті 9 Закону України "Про електронний цифровий підпис" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., N 36, ст. 276) викласти у такій редакції:

"Порядок акредитації, вимоги, яким повинен відповідати акредитований центр сертифікації ключів, розмір плати за проведення акредитації, видачу та переоформлення свідоцтва про акредитацію встановлюються Кабінетом Міністрів України.".

 

Голова Верховної Ради України

Опрос