Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 23 Кодекса Украины о недрах (относительно добычи подземных вод)

Проект закона Украины от 03.12.2012 № 11473
Дата рассмотрения: 03.12.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до статті 23 Кодексу України про надра (щодо видобування підземних вод)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Кодексу України про надра (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1994, N 36, ст. 340; 2011, N 27, ст. 232; 2012, N 2-3, ст. 3; Офіційний вісник України 2012 р., N 89, стаття 3591) такі зміни:

1) Статтю 23 викласти у такій редакції:

"Землевласники і землекористувачі в межах наданих їм земельних ділянок мають право безкоштовно та без спеціальних дозволів і гірничого відводу видобувати для своїх господарських і побутових потреб корисні копалини місцевого значення і торф загальною глибиною розробки до двох метрів.

Землевласники і землекористувачі в межах наданих їм земельних ділянок мають право безкоштовно та без спеціальних дозволів і гірничого відводу видобувати підземні води для власних господарсько-побутових потреб, нецентралізованого та централізованого (крім виробництва фасованої питної води) господарсько-питного водопостачання, за умови що продуктивність водозаборів підземних вод не перевищує 600 кубічних метрів на добу та використовувати надра для господарських і побутових потреб.

Видобування корисних копалин місцевого значення і торфу з застосуванням спеціальних технічних засобів, які можуть призвести до небажаних змін навколишнього природного середовища, погоджується з місцевими радами, Радою міністрів Автономної Республіки Крим та обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом двох місяців від дня набрання чинності цим Законом: привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом; забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади України нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

В. ЛИТВИН

Опрос