Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Украины (относительно освобождения граждан от уплаты за оформление наследства на отдельные виды имущества)

Проект закона Украины от 28.11.2012 № 11460
Дата рассмотрения: 28.11.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо звільнення громадян від сплати за оформлення спадщини на окремі види майна)

I. Верховна Рада України постановляє:

1. Статтю 4 Декрету Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993р. N 7-93 "Про державне мито" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 13, ст. 113) доповнити пунктом 52 наступного змісту:

"52) громадяни - за видачу свідоцтв про право на спадщину на жилий будинок, присадибну ділянку, квартиру або земельну частку (пай), які успадковуються ними відповідно до вимог чинного законодавства.".

2. Статтю 19 Закону України "Про нотаріат" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1993, N 39, ст. 383) доповнити частиною третьою наступного змісту:

"Громадяни звільняються від сплати державного мита за вчинення нотаріальних дій, а також від плати за надання нотаріусами додаткових послуг правового та технічного характеру при оформленні свідоцтва про право на спадщину на жилий будинок, присадибну ділянку, квартиру або земельну частку (пай), які успадковуються ними відповідно до вимог чинного законодавства."

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України в тримісячний термін з дня опублікування цього Закону:

- привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом;

- забезпечити перегляд та скасування центральними органами виконавчої влади прийнятих ними нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради України

В. ЛИТВИН

Опрос