Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Лесной и Земельный кодексы Украины (относительно содержания охранных объектов передачи электрической энергии)

Проект закона Украины от 14.11.2012 № 11424
Дата рассмотрения: 14.11.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Лісового і Земельного кодексів України

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. Частину третю статті 76 Земельного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., N 3-4, ст. 27) викласти в такій редакції:

"3. Уздовж повітряних і кабельних ліній електропередачі та навколо трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв встановлюються охоронні зони відповідно до законодавства.".

2. У Лісовому кодексі України (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., N 21, ст. 170):

1) статтю 70 доповнити частиною такого змісту:

"Видалення самосійних чагарників та дерев (насаджень) у межах просік, які прокладені за проектами будівництва повітряних ліній електропередач, з метою підтримання їх у належному стані здійснюється без дозволу та погодження з власниками або користувачами лісів.";

2) доповнити Кодекс статтею 1021 такого змісту:

"Стаття 1021. Особливості охорони, захисту, використання та відтворення лісів на земельних ділянках в охоронних зонах об'єктів енергетики

Охорона, захист, використання та відтворення лісів на земельних ділянках в охоронних зонах об'єктів енергетики здійснюються в порядку, встановленому Законом України "Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об'єктів", цим Кодексом та іншими актами законодавства.".

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос