Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О свободе совести и религиозных организациях" (относительно реализации гарантированного государством права на свободу совести)

Проект закона Украины от 09.11.2012 № 11413
Дата рассмотрения: 08.11.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" (щодо реалізації гарантованого державою права на свободу совісті)

Верховна Рада України постановляє:

I. Статтю 3 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1991, N 25 (18.06.91), ст. 283) після частини другої доповнити частиною третьою такого змісту:

"Держава гарантує кожній особі, яка через свої релігійні переконання відмовляється від внесення інформації до безконтактного електронного носія, що імплантований у відповідні бланк документа, право на відмову в отриманні такого документа або внесення інформації до безконтактного електронного носія. Таке право реалізується шляхом подання заяви до відповідного центрального органу виконавчої влади про відмову від отримання документа, що містить безконтактний електронний носій або внесення інформації до такого носія. У цьому випадку особі у порядку та строки, встановлені Кабінетом Міністрів України, видається відповідний документ, що не містить безконтактного електронного носія".

У зв'язку з чим, частини третю - п'яту вважати відповідно частинами четвертою - шостою.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня набрання чинності цим Законом забезпечити:

прийняття нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону;

приведення актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади у відповідність до цього Закону.

 

Голова Верховної Ради України 

В. ЛИТВИН

Опрос