Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О выборах народных депутатов Украины" (относительно проведения повторного голосования)

Проект закона Украины от 07.11.2012 № 11406
Дата рассмотрения: 07.11.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо проведення повторного голосування)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести такі зміни до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Відомості Верховної Ради України, 2012 р., N 10-11, стор. 73):

1. Викласти п. 1 статті 103 "Повторне голосування" - у такій редакції:

1. Якщо в одномандатному окрузі найбільшу і водночас однакову кількість голосів набрали два або більше кандидати в депутати, Центральна виборча комісія приймає рішення про проведення в окрузі повторного голосування по цих кандидатурах.

Якщо в одномандатному окрузі виконання рішення суду про необхідність перерахування виборчих бюлетенів стало неможливим через їх викрадення, знищення, пошкодження зловмисниками чи внаслідок їх пошкодження стихійним лихом, підтопленням, пожежею, гризунами тощо, Центральна виборча комісія приймає рішення про проведення повторного голосування у виборчих дільницях, яких це торкнулося, з внесенням у виборчий бюлетень кандидатів у депутати, що попередньо балотувалися, які підтвердили своє бажання повторно балотуватися письмовою заявою до Центральної виборчої комісії.

II. Закон набирає чинності з наступного дня після його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України 

В. ЛИТВИН 

Опрос