Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О телекоммуникациях" (относительно усиления государственного регулирования розничного рынка услуг мобильной связи)

Проект закона Украины от 31.10.2012 № 11387
Дата рассмотрения: 31.10.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" (щодо посилення державного регулювання роздрібного ринку послуг рухомого (мобільного) зв'язку)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про телекомунікації" (Відомості Верховної Ради України, 2004 року, N 12, ст. 155 із наступними змінами) такі зміни:

1. У статті 1:

а) доповнити статтю з урахуванням алфавітного порядку термінами такого змісту:

"оператор телекомунікацій з істотною ринковою перевагою на роздрібному ринку послуг рухомого (мобільного) зв'язку - оператор телекомунікацій, частка доходу якого від надання послуг рухомого (мобільного) зв'язку протягом року, що передував проведенню аналізу, перевищує 25 відсотків від сумарного доходу всіх операторів телекомунікацій, отриманого від надання послуг рухомого (мобільного) зв'язку на роздрібному ринку за той самий період часу;

роздрібний ринок послуг рухомого (мобільного) зв'язку - сфера обігу телекомунікаційних послуг рухомого (мобільного) зв'язку, що надаються всіма операторами телекомунікацій споживачам телекомунікаційних послуг рухомого (мобільного) зв'язку на території України;";

б) у визначенні терміну "оператор телекомунікацій з істотною ринковою перевагою на ринку послуг пропуску трафіка" виключити слова "валового".

2. Статтю 66 доповнити частиною третьою такого змісту:

"3. Тариф та/або плата за кожну хвилину послуги голосової телефонії, яку надано оператором телекомунікацій з істотною ринковою перевагою на роздрібному ринку послуг рухомого (мобільного) зв'язку окремо або в пакеті з іншими послугами (у рахунок абонентної плати чи за інших умов), не можуть бути нижчими ніж 50 відсотків розрахункової такси за термінацію рухомого (мобільного) телефонного трафіка, встановленої національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, відповідно до пункту 3 частини другої цієї статті."

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності через два місяці з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації у місячний строк з дня, наступного за днем опублікування цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом, провести аналіз роздрібного ринку телекомунікаційних послуг рухомого (мобільного) зв'язку та визначити операторів телекомунікацій з істотною ринковою перевагою на ньому.

3. Встановити, що до приведення законодавства України у відповідність із цим Законом інші закони та нормативно-правові акти застосовуються у частині, що не суперечить цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради України 

В. ЛИТВИН 

Опрос