Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно распространения действия соглашений о разделе продукции на другие виды деятельности

Проект закона Украины от 11.10.2012 № 11320
Дата рассмотрения: 11.10.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо поширення дії угод про розподіл продукції на інші види діяльності

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до статті 335 Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., NN 13 - 17, ст. 112) такі зміни:

1. абзац перший пункту 335.1 викласти в такій редакції:

"335.1. Протягом строку дії угоди про розподіл продукції і в межах діяльності, пов'язаної з пошуком, розвідкою та видобутком корисних копалин на умовах такої угоди, стягнення з інвестора загальнодержавних та місцевих податків та зборів, передбачених цим Кодексом, крім передбачених пунктом 335.2 цієї статті, замінюється розподілом виробленої продукції між державою та інвестором на умовах такої угоди. Протягом строку дії угоди про розподіл продукції і в межах діяльності, пов'язаної з виробництвом сільськогосподарської продукції на умовах такої угоди, стягнення з інвестора загальнодержавних та місцевих податків та зборів, передбачених цим Кодексом, замінюється розподілом виробленої продукції між державою та інвестором на умовах такої угоди."

2. абзац перший пункту 335.2 після слова "інвестор" доповнити словами ", що здійснює діяльність, пов'язану з пошуком, розвідкою та видобутком корисних копалин на умовах такої угоди,".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України в місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради України

В. ЛИТВИН

Опрос