Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 42 Закона Украины "Об общеобязательном государственном пенсионном страховании" (относительно исчисления и перерасчета пенсий)

Проект закона Украины от 11.10.2012 № 11316
Дата рассмотрения: 10.10.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"

Верховна Рада України постановляє:

1. У статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., N 49 - 51, ст. 376; 2005 р., N 6, ст. 141; 2012 р., N 12 - 13, ст. 82):

частину другу доповнити абзацом такого змісту:

"Для забезпечення рівності умов обчислення розміру пенсій незалежно від року їх призначення Кабінет Міністрів України може приймати рішення про проведення перерахунку пенсій у зв'язку із зростанням показника середньої заробітної плати (доходу) у середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до статті 40 цього Закону враховується для обчислення пенсії виходячи з фінансових можливостей бюджету Пенсійного фонду України.";

частину четверту доповнити абзацом такого змісту:

"Органи Пенсійного фонду України щороку з 1 березня без додаткового звернення особи проводять перерахунок пенсії тим особам, які на зазначену дату набули право на проведення перерахунку, передбаченого абзацами першим - третім цієї частини, на умовах, що є найбільш вигідними. Порядок такого перерахунку пенсії встановлюється правлінням Пенсійного фонду України за погодженням з центральним органом виконавчої влади у сфері соціальної політики.".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос