Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об упорядочении оплаты труда работников учебных заведений, учреждений образования и научных учреждений

Проект закона Украины от 21.09.2012 № 11246
Дата рассмотрения: 21.09.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про впорядкування оплати праці працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ

Цей Закон визначає економічні, правові та організаційні засади оплати праці обслуговуючого персоналу навчальних закладів, установ освіти та наукових установ, які перебувають у трудових відносинах, на підставі трудового договору з навчальними закладами, установами освіти та науковими установами, впорядковує механізм та порядок оплати таких працівників, та спрямований на забезпечення відтворювальної і стимулюючої функцій заробітної плати.

Розділ I
Загальні положення

Стаття 1. Визначення термінів

Обслуговуючий персонал - це персонал, що виконує функцію обслуговування керівників, педагогічного колективу, учнів, студентів та інших працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ і сприяє, таким чином, кращому виконанню функцій, закріплених за зазначеними установами освіти (кухарі, буфетчиці, прибиральниці, гардеробщиці).

Стаття 2. Оплата праці

1. Щомісячна заробітна плата обслуговуючого персоналу установ освіти визначається шляхом множення ставки заробітної плати на їх фактичне навантаження на тиждень і ділення цього добутку на встановлену норму годин на тиждень і виплачується щомісячно незалежно від кількості тижнів і робочих днів у різні місяці року.

2. Розміри тарифних ставок обслуговуючого персоналу навчальних закладів, установ освіти та наукових установ встановлюються відповідно до їх навантаження, яке визначається кількістю учнів та студентів відповідного закладу.

Розміри тарифних ставок обслуговуючого персоналу навчальних закладів, установ освіти та наукових установ встановлюються Кабінетом Міністрів України.

3. У випадку, коли в окремі дні (місяці) заняття не проводились із незалежних від обслуговуючого персоналу причин (сільгоспроботи, епідемії, несприятливі метеорологічні умови тощо), їх оплата здійснюється в порядку та розмірах, визначених відповідно до Кодексу законів про працю України.

Розділ II
Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня наступного за днем опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

протягом трьох місяців з дня опублікування цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України 

В. ЛИТВИН 

Опрос