Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно обеспечения доступа к судебным решениям)

Проект закона Украины от 14.09.2012 № 11215
Дата рассмотрения: 14.09.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення доступу до судових рішень)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. Частину першу статті 83 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Офіційний вісник України, 2010, N 55/1, ст. 1900) доповнити пунктом 7 такого змісту:

"7) ненадіслання суддею у встановлений законом строк електронної копії судового рішення до Єдиного державного реєстру судових рішень".

2. Статтю 3 Закону України "Про доступ до судових рішень" (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., N 15, ст. 128) доповнити частиною четвертою такого змісту:

"4. Електронна копія судового рішення надсилається до Реєстру суддею, який ухвалив (постановив) судове рішення не пізніше дня, наступного за днем ухвалення (постановлення) судового рішення.

Якщо відповідно до процесуального закону складання повного судового рішення було відкладено, електронна копія судового рішення надсилається до Реєстру суддею, який ухвалив (постановив) судове рішення у день складання повного судового рішення.

Електронна копія судового рішення, що підлягає негайному виконанню, надсилається до Реєстру суддею, який ухвалив (постановив) судове рішення у день ухвалення (постановлення) судового рішення".

У зв'язку з цим частину четверту вважати частиною п'ятою.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос