Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О банках и банковской деятельности" относительно государственного земельного банка

Проект закона Украины от 11.09.2012 № 11202
Дата рассмотрения: 11.09.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" щодо державного земельного банку

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 5-6, ст. 30; 2007 р., N 2, ст. 15; 2007, N 10, ст. 90; 2011, N 36 ст. 362; 2011 р., N 43, ст. 448) такі зміни:

1. Статтю 3 доповнити частиною шостою такого змісту:

"Відносини, пов'язані з функціонуванням державного земельного банку, цей Закон регулює в частині, що не суперечить нормам спеціального законодавства в сфері земельних відносин".

2. У статті 7:

частину другу після другого речення доповнити новим реченням такого змісту:

"Кабінет Міністрів України має право формувати статутний капітал державного земельного банку за рахунок грошових внесків та внесків у вигляді земельних ділянок";

доповнити статтю новими частинами такого змісту:

"Державний земельний банк має право здійснювати операції з земельними ділянками та майновими правами на земельні ділянки відповідно до законодавства України в сфері земельних відносин та свого статуту.

Національний банк України визначає особливості видачі державному земельному банку банківської ліцензії, регулювання та нагляд за державним земельним банком з урахуванням специфіки його діяльності".

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України 

В. Литвин

Опрос