Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно отмены платы за изготовление и оформление документов на земельные участки для населения)

Проект закона Украины от 11.09.2012 № 11200
Дата рассмотрения: 11.09.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо скасування плати за виготовлення та оформлення документів на земельні ділянки для населення)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. У Земельному кодексі України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2002, N 3-4, ст. 27):

1) статтю 121 доповнити новою частиною четвертою такого змісту:

"Виготовлення і оформлення документів із землеустрою, які посвідчують право власності на земельні ділянки, при виділенні в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв) здійснюється на безоплатній основі".

2. У Законі України "Про захист конституційних прав громадян на землю" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2005, N 10, ст. 194):

1) статтю 1 викласти у такій редакції:

"Виготовлення та оформлення документів із землеустрою, які посвідчують право власності на земельні ділянки, при виділенні в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв) здійснюється на безоплатній основі.

Виготовлення та оформлення документів із землеустрою, які посвідчують право власності на земельну ділянку, при передачі безоплатно земельних ділянок у власність громадянам України відповідно до статті 121 Земельного кодексу України, здійснюється на безоплатній основі.

Виготовлення та оформлення документів здійснюється за рахунок коштів державного бюджету".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

протягом трьох місяців з дня опублікування цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України 

В. Литвин

Опрос