Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О статусе народного депутата Украины" (относительно обязанности народного депутата Украины отчитываться перед избирателями о своей деятельности и обеспечении их права на внесение предложения относительно представления законопроекта)

Проект закона Украины от 10.09.2012 № 11195
Дата рассмотрения: 10.09.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо обов'язку народного депутата України звітувати перед виборцями про свою діяльність та забезпечення їхнього права на внесення пропозиції щодо подання законопроекту)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про статус народного депутата України" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 3, ст. 17) такі зміни:

1. Частину другу статті 7 викласти у наступній редакції:

"2. Народний депутат відповідно до закону розглядає звернення виборців, а також від підприємств, установ, організацій, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, вживає заходів для реалізації їх пропозицій і законних вимог, після завершення кожної чергової сесії Верховної Ради України звітує перед виборцями про свою депутатську діяльність за звітний період під час проведення особистих зустрічей з ними та через засоби масової інформації.".

2. Після частини другої доповнити статтю 7 додатковою частиною наступного змісту, змінивши нумерацію частини третьої на четверту:

"3. Виборець (ініціативна група виборців) може запропонувати народному депутату України внести на розгляд Верховної Ради України проект закону, якщо на підтримку цього законопроекту зібрано підписи не менш як 10 відсотків виборців, які проживають на території, що входить до складу виборчого округу від якого був обраний народний депутат.

За умови дотримання передбачених цією частиною вимог, народний депутат України у тридцятиденний термін вносить ініційований виборцями законопроект на розгляд Верховної Ради України".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос