Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 122 Уголовно-исполнительного кодекса Украины (относительно назначения пенсии осужденным лицам во время отбывания наказания)

Проект закона Украины от 27.07.2012 № 11038
Дата рассмотрения: 27.07.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 122 Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо призначення пенсії засудженим особам під час відбування покарання)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до статті 122 Кримінально-виконавчого кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2004, N 3-4, ст. 21):

1. Після частини другої доповнити частиною третьою такого змісту:

"3. Особа, яка під час відбування покарання набула права на пенсію відповідно до частини першої цієї статті, надає адміністрації виправного закладу клопотання про забезпечення необхідних умов для призначення їй пенсії за місцезнаходженням цього виправного закладу, в тому числі залучення представника особи, яка відбуває покарання, з метою надання йому можливості оформлення за нотаріальним дорученням в установленому порядку документів, необхідних для призначення пенсії засудженій особі.

У разі відсутності в засудженої особи можливості залучення особистого представника, адміністрація виправного закладу забезпечує виклик представників підрозділу Пенсійного фонду України, що функціонує на території місцезнаходження виправного закладу, для оформлення та офіційного прийому ними у встановленому порядку необхідних документів безпосередньо від особи, яка відбуває покарання.

Адміністрація виправного закладу не більш, як протягом 30 днів з дня реєстрації клопотання особи, яка набула права на призначення пенсії відповідно до частини першої цієї статті, під час відбування покарання, забезпечує зустріч засудженого з її представником або представником Пенсійного фонду України та всебічно сприяє належному оформленню і подачі ним відповідних документів або забезпечує умови для оформлення і подання необхідних документів через представника особи, яка відбуває покарання.

Витрати на відрядження представників Пенсійного фонду України для проведення заходів щодо оформлення необхідних документів, відшкодовуються у встановленому порядку за рахунок отриманих внаслідок цього пенсій відповідними особами, які відбувають покарання.

Порядок та розмір компенсації встановлюється Кабінетом Міністрів України.".

2. Частину третю вважати частиною четвертою.

3. Частину четверту вважати частиною п'ятою.

4. Частину п'яту викласти у наступній редакції:

"5. Засуджені, які втратили працездатність під час відбування покарання, мають право на пенсію і на компенсацію шкоди у випадках і у порядку, встановлених законодавством України.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набуває чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у шестимісячний термін з дня опублікування цього Закону:

затвердити порядок та розміри компенсації витрат на відрядження представників Пенсійного фонду України для проведення заходів щодо оформлення необхідних документів для призначення пенсії особам, які відбувають покарання;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос