Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Закон Украины "О Государственном бюджете Украины на 2012 год" (относительно государственных заимствований)

Проект закона Украины от 02.07.2012 № 10683
Дата рассмотрения: 02.07.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік"

Верховна Рада України постановляє:

1. Закон України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" доповнити статтею 171 такого змісту:

"Стаття 171. Надати право Кабінету Міністрів України здійснити державні запозичення на реалізацію Меморандуму про взаєморозуміння щодо співробітництва в галузі пріоритетних проектів у сільському господарстві понад обсяги, встановлені додатком N 2 до цього Закону, в сумі до 24.300.000 тис. гривень з відповідним коригуванням граничного обсягу дефіциту Державного бюджету України та граничного обсягу дефіциту спеціального фонду Державного бюджету України, визначених статтею 1 цього Закону, граничного обсягу державного боргу, визначеного статтею 5 цього Закону, та переліку кредитів (позик), що залучаються державою до спеціального фонду Державного бюджету України, визначеного додатком N 9 до цього Закону.

На обсяг залучених коштів Міністерство фінансів України збільшує відповідні показники фінансування, видатків та кредитування спеціального фонду державного бюджету понад обсяги, затверджені у додатках N 2, N 3 і N 4 до цього Закону, та в разі необхідності встановлює нові бюджетні програми.".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос