Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании утратившим силу Закона Украины "Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев наземных транспортных средств"

Проект закона Украины от 07.06.2012 № 10589
Дата рассмотрения: 07.06.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів"

Верховна Рада України постановляє:

I. Визнати таким, що втратив чинність, Закон України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., N 1, ст. 3, ст. 1).

II. Пункт 9 частини першої статті 7 Закону України "Про страхування" (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., N 7, ст. 50 із наступними змінами) виключити.

III. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності через шість місяців з дня його опублікування.

2. Гарантійні внески, сплачені страховиком до фонду захисту потерпілих у дорожньо-транспортних пригодах, з урахуванням інвестиційного доходу, отриманого від розміщення таких внесків, та з вирахуванням коштів, сплачених Моторним (транспортним) страховим бюро України, підлягають поверненню страховику за умови, що стосовно нього не здійснюється процедура ліквідації та/або банкрутства. Строк такого повернення становить три роки з дня набуття чинності цим Законом.

У разі якщо стосовно страховика здійснюється процедура ліквідації та/або банкрутства, а також у разі його ліквідації зазначені кошти не підлягають поверненню.

3. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня опублікування цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос