Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно ликвидации дискриминации в сфере производства альтернативных видов топлива)

Проект закона Украины от 29.05.2012 № 10538
Дата рассмотрения: 29.05.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо ліквідації дискримінації у сфері виробництва альтернативних видів палива)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, N 13-14, N 15-16, N 17, ст. 112) наступні зміни:

1. у статті 166.3.7 слова "інших видів біопалива" замінити на "інших альтернативних видів палива, у тому числі біопалива";

2. у пункті "ґ" статті 229 після слова "виробництва" додати "альтернативних видів палива, у тому числі";

3. у статті 229.1.16 після слів "біоетанолу та" додати "альтернативних видів палива, у тому числі";

4. у пункті 2 "б" Підрозділу 2 Перехідних положень після слів "з виробництва" додати "альтернативних видів палива, у тому числі", а також після слів "з метою споживання" додати "альтернативних видів палива, у тому числі", після слів "що працюють на" додати "альтернативних видів палива, у тому числі";

5. в першому абзаці пункту 15 розділу 4 перехідних положень після слова "виробників" додати "альтернативних видів палива, у тому числі", а слово "біопалива" замінити на відповідно "альтернативних видів палива".

II. Цей Закон набирає чинності з дня наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України 

В. ЛИТВИН 

Опрос