Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О пчеловодстве" (относительно условий перевозки (кочевки) пасек к местам медозбора и их размещения на земельных участках)

Проект закона Украины от 07.05.2012 № 10435
Дата рассмотрения: 07.05.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про бджільництво" (щодо умов перевезення (кочівлі) пасік до місць медозбору та їх розміщення на земельних ділянках)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про бджільництво" від 22 лютого 2000 року, N 1492-III (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2000, N 21, ст. 157) такі зміни:

Статтю 16 доповнити частинами другою, третьою, четвертою, п'ятою та шостою такого змісту:

"Органи Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України сприяють безперешкодному перевезенню (кочівлі) пасік.

Плата з пасічників та суб'єктів бджільництва за тимчасове користування земельними ділянками, на яких за погодженням розміщуються пасіки при кочівлі, не стягується.

Пасічник чи суб'єкт бджільництва, що є власником пересувної пасіки, зобов'язаний утримувати (і залишити) місце її тимчасової стоянки у належному санітарно-екологічному стані та вжити заходів протипожежної безпеки.

У випадку порушення цієї умови власник або користувач земельної ділянки має право відмовити пасічнику у користуванні земельною ділянкою для розміщення кочової пасіки.

Уповноважені суб'єкти органів державної влади та органів місцевого самоврядування, у межах відповідного адміністративного району зобов'язані вживати заходів для підвищення врожайності ентомофільних сільськогосподарських культур шляхом створення умов для безперешкодного та безоплатного використання пасічниками полезахисних лісових смуг, інших захисних насаджень, що знаходяться біля медоносних угідь, в тому числі й тих, що віднесені до земель лісогосподарського призначення.".

II. Прикінцеві положення:

Цей Закон набирає чинності через десять днів з дня його офіційного оприлюднення.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос