Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О государственной поддержке сельского хозяйства Украины" (относительно деятельности Аграрного фонда)

Проект закона Украины от 27.04.2012 № 10417
Дата рассмотрения: 20.07.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України"

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до пункту 9.2 статті 9 Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 49, ст. 527; 2009 р., N 26, ст. 323, N 43, ст. 638; 2010 р., N 9, ст. 85) такі зміни:

1. Підпункт 9.2.7 викласти в такій редакції:

"9.2.7. Аграрний фонд здійснює закупівлю послуг, пов'язаних з комплексом заходів із зберігання, перевезення, переробки та страхування об'єктів державного цінового регулювання у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку".

2. Доповнити підпунктом 9.2.10 такого змісту:

"9.2.10. Аграрний фонд може здійснювати реалізацію чи безоплатну передачу об'єктів державного цінового регулювання з державного інтервенційного фонду визначеному постачальнику (сільськогосподарському товаровиробнику/товаровиробнику) виключно у таких випадках:

у зв'язку із закінченням встановленого терміну зберігання об'єктів державного цінового регулювання, а також виникнення обставин, які можуть призвести до псування або погіршення їх якості до закінчення терміну зберігання, за умови одночасної або наступної поставки до державного інтервенційного фонду тієї ж кількості та якості об'єктів державного цінового регулювання у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку;

за умови одночасного закладення об'єктів державного цінового регулювання тієї ж кількості та якості;

у порядку тимчасового позичання на договірних засадах з наступною поставкою до державного інтервенційного фонду тієї ж кількості та якості об'єктів державного цінового регулювання або у разі неможливості їх повернення з відшкодуванням грошової вартості на день перерахунку коштів, але не менше ніж на час відпуску у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними і місцевими органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради України 

В. ЛИТВИН 

м. Київ
4 липня 2012 року
N 5053-VI 

 

Опрос