Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно применения эквайринга благотворительными организациями

Проект закона Украины от 26.04.2012 № 10409
Дата рассмотрения: 26.04.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування еквайрингу благодійними організаціями

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. Пункт 1.9 статті 1 Закону України "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2001, N 29, ст. 137) після слів "платіжних засобів" доповнити словами "в тому числі за допомогою мережі Інтернет. Еквайринг може також застосовуватися для обслуговування прийняття благодійними організаціями благодійних внесків та пожертвувань від юридичних та фізичних осіб".

2. Абзац третій статті 19 Закону України "Про благодійництво та благодійні організації" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1997, N 46, ст. 292) викласти у такій редакції:

"благодійні внески і пожертвування, що мають цільовий характер (благодійні гранти), надані фізичними та юридичними особами в натуральній або грошовій формі, в тому числі передані шляхом використання еквайрингу".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності через шість місяців з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у трьохмісячний термін привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом; забезпечити перегляд і скасування органами державної виконавчої влади їх нормативних актів, що суперечать цьому Закону.

3. Національному банку України у трьохмісячний термін привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос