Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 98 Регламента Верховной Рады Украины относительно усовершенствования процедуры предоставления законопроектов народным депутатам Украины

Проект закона Украины от 28.03.2012 № 10280
Дата рассмотрения: 28.03.2012 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 98 Регламенту Верховної Ради України щодо удосконалення процедури надання законопроектів народним депутатам України

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести до Регламенту Верховної Ради України, затвердженого Законом України "Про Регламент Верховної Ради України" (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., N 14-17, ст. 133, ст. 134, N 21, ст. 223; 2011 р., N 10, ст. 64, N 12, ст. 84), такі зміни:

1) статтю 98 викласти у такій редакції:

"Стаття 98. Надання законопроектів народним депутатам

1. Зареєстровані у Верховній Раді законопроекти, а також законопроекти, підготовлені до другого та наступних читань, крім тих, що розглядаються Верховною Радою за спеціальними процедурами, надаються народному депутату шляхом розсилки на адресу електронної пошти на поштовому сервері Верховної Ради інформаційного листа.

2. Інформаційний лист про реєстрацію законопроектів надсилається народному депутату на адресу електронної пошти на поштовому сервері Верховної Ради на початку робочого дня, наступного за днем направлення відповідного законопроекту до головного комітету (або тимчасової спеціальної комісії у разі її створення), але не раніше дня його розміщення у базі даних законопроектів електронної комп'ютерної мережі веб-сайту Верховної Ради.

3. Інформаційний лист про законопроекти, підготовлені до другого та наступних читань, надсилається народному депутату на адресу електронної пошти на поштовому сервері Верховної Ради у строки визначені статтями 117 та 126 цього Регламенту.

4. Інформаційний лист має містити посилання на відповідні сторінки бази даних законопроектів електронної комп'ютерної мережі веб-сайту Верховної Ради.

5. Висновки комітетів до зареєстрованих законопроектів надаються народним депутатам в паперовому вигляді, а також в електронному - шляхом введення відповідної інформації до бази даних законопроектів електронної комп'ютерної мережі веб-сайту Верховної Ради.

6. На письмове звернення народного депутата, про потребу отримати законопроект, підготовлений до другого та наступних читань у друкованому вигляді, Апарат Верховної Ради забезпечує виготовлення та надає народному депутату відповідний законопроект у друкованому вигляді у строки, що визначені частиною третьою цією статті для надсилання інформаційного листа.

7. Звернення народного депутата про потребу отримати законопроект, підготовлений до другого та наступних читань у друкованому вигляді повинно надійти до Апарату Верховної Ради не пізніше ніж за 10 днів до строку його надання народним депутатам, що визначений цим Регламентом.".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос